Проблеми зі шкірою, такі як акне, атопічний дерматит або гіперпігментація, впливають не тільки на шкіру людей. Вони часто також впливають на їх самооцінку, стан душі і, зрештою, якість життя. Завдяки ефективним, клінічно та дерматологічно перевіреним інноваціям продуктам по догляду за шкірою від Eucerin®, люди мають можливість покращити свою шкіру та знову насолоджуватися життям.
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШИХ СПІЛЬНОТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Отримайте натхнення та поради щодо наших продуктів та щоденного догляду у соціальних мережах. Ви також можете поділитися своєю історією про те, як дерматологічний догляд за шкірою змінив ваше життя: напишіть нам або опублікуйте свою історію під хештегом #Skinterviews.
РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ З УСЬОГО СВІТУ
У наших відео йде мова про історії життя Анжеліки, Каріни, Сари, Тоні, Рут та Енгью. Проблеми зі шкірою впливали на їх життя по-різному. Перегляньте їх історії та переконайтесь, що дерматологічний догляд за шкірою значно впливає на життя.
Її малюк Джонатан хворів на атопічний дерматит, розчісував шкіру аж до кровотечі, і вона не знала, як йому допомогти. З Eucerin® AtopiControl Анжеліка заспокоїла шкіру сина. Тепер він може спокійно грати та розвиватися, його шкіра захищена.
Дізнайтеся більше про історію Анжеліки
Захоплюється триатлоном, але страждає через мозолі та водянки. Тільки з бальзамом Eucerin® Aquaphor вона змогла захистити шкіру та бігати без болю. Зараз її вже ніщо не може зупинити!
Дізнайтеся більше про історію Каріни
Його дражнили в школі, оскільки він страждав на тяжке акне. Тільки коли він остаточно подолав висипання, він зміг стати тою людиною, якою є сьогодні.
Дізнайтеся більше про історію Юнгью
Соціальний тиск підштовхнув її до ін’єкцій, але результат не виправдав її очікування. Тільки коли Сара відкрила для себе догляд з високоефективною гіалуроновою кислотою, вона знову відчула себе красивою та впевненою.
Дізнайтеся більше про історію Сари
Любить проводити час зі своїм сином на свіжому повітрі, але після того, як у нього діагностували актинічний кератоз, він боявся вийти на вулицю та потрапити під вплив сонячних променів. Сьогодні, з Eucerin® Sun, Тоні нарешті знову відчуває себе в безпеці.
Дізнайтеся більше про історію Тоні
Рут страждала від гіперпігментації, вона завжди відчувала, що люди, дивлячись на неї, спочатку бачать недоліки шкіри. На щастя, завдяки Eucerin® Anti-Pigment, це вже у минулому. Тепер вона тепер досить впевнена в собі, щоб при зустрічі одразу посміхатися, знаючи, що її посмішка – це перше, на що звертають увагу інші.
Дізнайтеся більше про історію Рут

У Eucerin ми віримо, що дерматологічний догляд за шкірою змінює життя на краще. Ми керуємося цим переконанням у всіх наших діях. Починаючи від досліджень до виробництва продукту та нашої комунікації з Вами. Наші цінності - це те, що робить нас унікальним брендом Eucerin і дозволяє нам тісно обєднатися з експертами та споживачами. Спираючись на досвід більш ніж 120 років досліджень Beiersdorf, засоби Eucerin підкреслюють зовнішню красу, створюють внутрішній спокій і впевненість у собі. Ефект догляду за шкірою поширюється не тільки на шкіру. Коли Ваша шкіра відчуває себе краще – Ви відчуваєте себе краще. Відкрийте для себе зміну життя завдяки дерматологічному догляду за шкірою.

Станьте учасником Клубу Eucerin зараз та отримайте переваги

Щоб отримувати останні новини про Eucerin, будь ласка, заповніть наступні поля, щоб підписатися на нашу розсилку.

  • Беріть участь у тестуванні наших новинок
  • Отримайте ексклюзивні пропозиції
  • Отримайте актуальну інформацію та поради по догляду