Піклуємося
про вашу шкіру
й нашу планету

Ми маємо лише одну планету для життя.
Ми прагнемо піклуватися про неї.


Відповідальність Eucerin перед навколишнім середовищем та природою

Компанія Beiersdorf дотримується принципів сталого розвитку в усьому, що стосується турботи про здоров'я людей, охорони навколишнього середовища і живої природи. Ми постійно працюємо над тим, щоб зменшити вплив виробництва і нашої продукції на навколишнє середовище.

Плани Eucerin до 2025 року

Як світовий лідер у сфері догляду за шкірою, ми переосмислюємо наш підхід до сталого розвитку й ставимо амбітні цілі. Слідуючи чотирьом ключовим цілям сталого розвитку, ми зобов’язуємося створювати й упаковувати продукти Eucerin у більш екологічний спосіб.Відповідальність Eucerin

Ми віримо в силу лікувальної косметики, що змінює життя. А також вважаємо, що створювати засоби догляду за шкірою з меншим впливом на навколишнє середовище й позитивним впливом на наше суспільство та вас — наша відповідальність.

Втілюємо зміни

Eucerin вже більше 100 років створює догляд за шкірою фармацевтичного рівня. Ми постійно на шляху до наукових проривів, адже прагнемо розробляти ефективні, добре переносимі шкірою та клінічно перевірені засоби.

Ми усвідомлюємо необхідність посилення сталого підходу в створенні наших продуктів зараз і в довгостроковій перспективі. Ми віримо, що сталий розвиток — це шлях постійних інновацій, аналізу й удосконалення.

Ми дбаємо про добробут навколишнього середовища, нашого суспільства й вас.

Ми працюємо заради більш здорового, більш екологічного й більш соціально інклюзивного майбутнього.

Як частина родини Beiersdorf, Eucerin є невід’ємним учасником довгострокового бачення сталого розвитку Beiersdorf.

 

 

¹ Ціль компанії Beiersdorf

² Косметичні склади, за винятком безрецептурних продуктів (США) і мікропластику згідно з визначенням UNEP (United Nations Environmental Program)

 

Цінності нашого бренду

Лідери в догляді за шкірою Рекомендація дерматологів Інноватори
Лідери в догляді за шкірою: Ми пропонуємо комплексний дермокосметичний підхід, щоб захистити вашу шкіру, зберегти її здоровою та гарною. Рекомендація дерматологів : Ми співпрацюємо з провідними партнерами-дерматологами й фармацевтами в усьому світі, щоб створити ефективні засоби для догляду за шкірою, яким вони довіряють і які рекомендують. Інноватори: Понад 100 років ми присвятили дослідженням й інноваціям у догляді за шкірою. Ми віримо в створення активних інгредієнтів і заспокійливих формул з високою переносимістю, які допоможуть вам жити краще щодня.