Наша світоглядна позиція дерматокосметологічного догляду за шкірою

Eucerin — це рекомендований дерматологами бренд по догляду за шкірою, який працює на основі підтвердженої медичної науки. Продукти компанії Eucerin підтримують та відновлюють шкіру і надають їй здорового та сяючого вигляду, а вам — упевненості.

Eucerin — це 100 років інноваційної науки про шкіру.

Завдяки роботі з лікарями-дерматологами та використанню передових технологічних досягнень Eucerin гарантує надійні й високоефективні інноваційні продукти та високі дерматологічні стандарти.

Добираючи найактивніші інгредієнти під час своїх розробок і завжди здійснюючи клінічні випробування,  Eucerin вважається синонімом відмінної якості продукції, в якій ефективність вдало поєднується із високою толерантністю (здатністю шкіри переносити окремі складники або продукт у цілому).

Наукова основа, компетентність у питаннях, що стосуються шкіри, та відданість косметології свідчать, що Eucerin — це єдиний бренд по догляду за шкірою, котрий забезпечує цілісний дерматокосметологічний підхід.

Спираючись на досвід більш ніж 100 років досліджень Beiersdorf, засоби Eucerin підкреслюють зовнішню красу, створюють внутрішній спокій і впевненість у собі. Забезпечуючи помітно здоровіший та більш сяючий вигляд шкіри, Eucerin® залишається єдиним брендом, який стоїть на засадах ПРАКТИЧНОЇ ДЕРМАТОЛОГІЇ.

Дізнайтесь більше про усталеність засад Beiersdorf.

Науково-дослідний центр Beiersdorf
Науково-дослідний центр Beiersdorf в Гамбурзі, Німеччина.

Станьте учасником Клубу Eucerin зараз та отримайте переваги

Щоб отримувати останні новини про Eucerin, будь ласка, заповніть наступні поля, щоб підписатися на нашу розсилку.

  • Беріть участь у тестуванні наших новинок
  • Отримайте ексклюзивні пропозиції
  • Отримайте актуальну інформацію та поради по догляду