Наша історія налічує більше ста років – Інноваційної науки про шкіру та медичного досвіду

9 min. read
Показати більше

Протягом більше, ніж століття компанію Beiersdorf, яка пізніше отримала назву Eucerin, асоціювали з передовими інноваціями у створенні продуктів по догляду за шкірою. З перших днів розробка та виробництво продукції Eucerin були невіддільні від дерматологічних досліджень.

Заснування компанії Eucerin

Засновник компанії Beiersdorf — Пауль К. Байєрсдорф
Кожен продукт Eucerin створюється у результаті інтенсивних досліджень та тісної співпраці між фармацевтами й дерматологами — з самого початку існування компанії.

Ця марка походить від аптеки, що належала Паулю К. Байєрсдорфу в Гамбурзі.

У 1882 році Пауль К. Байєрсдорф подав заявку на патент на новий тип медичної перев'язки і, завдяки цій події, започаткував компанію Beiersdorf. Вісім років по тому він продав свій бізнес колезі-фармацевту Оскару Тропловіцу, який почав випускати продукцію під торговою маркою Beiersdorf. Тісна співпраця з видатним дерматологом-новатором Паулем Герсоном Унною свідчила про те, що ці продукти були створені на основі найновіших на той час наукових досягнень.

Це поєднання наукових досліджень та практичних розробок прослідковуєть впродовж усієї нашої історії, аж до сьогодення.

Це означає, що кожен із наших продуктів одночасно є науково актуальним та має доказову базу щодо переносимості та ефективності, надаючи вам надійні рішення для різноманітних косметичних потреб чи проблем зі шкірою.

Революційний догляд за шкірою вже понад століття

1900 рік

Доктор Лівшиц запатентував право Eucerin на отримання стабільної емульсії.
Друга лінія Eucerin.

Eucerit
У 1900 році молодий хімік Ісаак Лівшиц подав заявку на патент для емульгатора, який він назвав Eucerit під впливом давньогрецького слова, що означало "гарний віск". Розробку Лівшицом препарату "Eucerit" (Юцериту) можна розглядати як революцію в тогочасній медицині. Eucerit став технологічною базою для розробки перших стійких емульсій з води та олії. Звісно ж, це стало основою всієї продукції "Beiersdorf" на той час. Професора Унну особливо вразили властивості винайденої мазі:

"Мазь "Eucerit" підходить фармацевтам через її стабільну та помя'кшуючу структуру, лікарі часто її призначають, а пацієнтам подобаються приємні відчуття через зволожуючий і охолоджуючий ефект."


1950—1960 роки

Мазь pH5 Eucerin Ointment
Тільки у 1950 році з'явився новий продукт компанії Eucerin: мазь pH5 Eucerin Ointment. Цей засіб було створено для підтримки кислотно-лужного балансу шкіри, — справжня інновація на той час, оскільки це був перший продукт, що гарантував збереження та відновлення захисної кислотної мантії шкіри, що, до речі, є дуже актуальним й на сьогоднішній день.

1970—1980 роки

Лосьйон та крем Eucerin pH5
Перша лінійка продуктів Eucerin, яка підходила для застосування на усіх типах і ділянках шкіри. Особливо ефективними ці продукти були при застосуванні на чутливій шкірі. Пропонуючи на ринку цю лінію, Eucerin започаткував цілісну програму медичного догляду за шкірою для підтримки і захисту її здоров'я. Розроблена спеціально для чутливої шкіри, ця лінія досі рекомендується лікарями в усьому світі з метою запобігання цілому ряду проблем шкіри, завдяки своїй високій толерантності та ефективності у захисті шкіри. 

Перша лінія Eucerin pH5 була рекомендована винятково для лікування захворювань шкіри у хірургії.

1991—1994 роки

1991 — Eucerin Sun Care
Перші продукти компанії Eucerin, здатність яких до зміцнення шкіри у протистоянні сонячним алергіям була клінічно доведена. Їх двофазна система профілактики стала серйозним проривом серед усієї сонцезахисної продукції, так як одночасно зміцнювала захисні бар'єри шкіри при впливі ультрафіолетових променів та знижувала кількість запальних реакцій шкіри. 

1992 рік — Laceran
Цього року було випущено асортимент продуктів під маркою LACERAN, розроблений на основі сечовини спеціально для лікування дуже сухої шкіри. Сечовина присутня в усіх рідинах і тканинах організму та є важливою частиною природного фактора зволоження. У багатьох людей, які мають суху шкіру, природний рівень сечовини понижений, і це стає причиною подальшої втрати вологи. Поповнюючи цей активний компонент, Laceran ефективно знімає свербіння та позбавляє шкіру сухості.

1994 рік — Laceran Omega
Розширення лінії продуктів, що містять жирні кислоти Омега-6,  здійснено спеціально для додаткової допомоги у лікуванні та запобіганні атопічного дерматиту. Природні жирні кислоти, які входять до її складу, зміцнюють захисний бар'єр шкіри та зменшують втрату шкірою вологи, що призводить до її пом'якшення, заспокоєння та живлення.

Дізнайтеся більше про ідею Eucerin AtopiControl та її розвиток. 

1995—1999 роки

Реклама у пресі олійки для душу Eucerin pH5 Shower Oil 1995 року.

1995 рік — олійка для душу Eucerin pH5 Shower Oil
Справжня інновація: олійка для душу Eucerin pH5 Shower Oil запобігає висиханню шкіри, одночасно її очищуючи за допомогою надзвичайно м'яких сурфактантів.

1996 рік — Eucerin Hydro Balance та Lipo-Balance
Випустивши лінії Eucerin Hydro Balance та Lipo-Balance, Eucerin зробив перший крок до того, щоб запропонувати відповідне дермакосметичне рішення для дуже чутливої шкіри обличчя.

Вже більше десяти років Eucerin Q10 ACTIVE для чутливої шкіри є ефективним засобом боротьби проти перших ознак старіння.

1998 рік — Крем проти зморщок Eucerin Q10 Anti-Wrinkle Cream
Це перший продукт Eucerin, який містив коензим Q10 і пропонував вирішення проблеми чутливої старіючої шкіри. Ця природна речовина стимулює вироблення енергії у клітинах. Засоби Eucerin Q10 допомагають поліпшити регенерацію чутливої шкіри та зменшити глибину зморщок.

1999 рік — Eucerin Re-balance
Перша лінія Eucerin, яка містила активний компонент Fucogel, що зміцнює опір зовнішнім подразникам і відчутно заспокоює гіперчутливу шкіру. 

Реклама у пресі 1999 року.

1999 рік — Eucerin Blemished Skin — продукція для проблемної шкіри
Визнаючи, що схильність до утворення вугрів є не лише підлітковою проблемою, Eucerin створив цілий асортимент продуктів, зокрема, для потреб дорослих, які страждають від вугрів. Ці засоби діють шляхом впливу на корінь проблем — на фолікул — і в той же час не сушать шкіру.

Володіючи такими властивості, продукти Eucerin ідеально доглядають за проблемною та пошкодженою шкірою в процесі медикаментозного лікування.

Детальніше про основні принципи дії Eucerin DermoPURIFYER та їх розвиток. 

2000—2005 роки

2000 рік — Eucerin Vital
Лінія Eucerin Vital була розроблена спеціально для потреб зрілої шкіри, яка втрачає пружність, особливо після менопаузи. Як ключовий активний компонент у цій лінії був використаний сильнодіючий ретинол.

2004 рік — Eucerin Modelliance
Перший антивіковий продукт компанії Eucerin для "зміни" та корекції контурів обличчя. Його формула складається з комбінації екстракту гінкго та урсолової кислоти, що стимулює утворення колагену в шкірі та призводить до зменшення зморщок.

2005 рік — Eucerin Anti-Pigment Fluid
Перший продукт Eucerin, який зменшує появу плям та гіперпігментації за допомогою дикарбонової кислоти, яка впливає на утворення меланіну у шкірі.

2005 рік — Eucerin Anti-Redness
Перша лінія Eucerin, яка пропонувала вирішення проблеми почервоніння шкіри. Засоби цієї лінії містять речовину лікохалкон А, яка пом'якшує та заспокоює шкіру та приховані зелені пігменти, які нейтралізують почервоніння. Це була одна з перших ліній дермокосметичної продукції, клінічно випробувана як така, що забезпечує швидке і довготривале полегшення для шкіри з видимими капілярами і схильної до почервоніння та дифузного рум'янцю. 

2006

2006 рік — Eucerin Hyaluron-Filler

Ця революційна лінія була створена як альтернатива дерматологічним ін'єкціям гіалуронової кислоти для боротьби зі зморшками і досі є однією з найуспішніших антивікових ліній, представлених в аптеках.

Ці засоби запобігають зморшкам завдяки поєднанню активного інгредієнта Hyaluronic-acid, що інтенсивно зволожує шкіру, згладжуючи текстуру поверхні та зменшуючи зморшки, з сапоніном, який стимулює гіалуроновий синтез у шкірі. 

2008 and 2010 роки

Випустивши лінію Eucerin DermoDENSIFYER у 2008 році, компанія Eucerin зміцнила свої позиції на ринку антивікових засобів.
У 2010 році Eucerin представила засоби глибокого зволожуючого догляду за обличчям і тілом у своїй лінії Eucerin AQUAporin ACTIVE

2008 рік — Eucerin DermoDENSIFYER
Перший продукт компанії Eucerin, що насичував та відновлював здоровий вигляд старіючої шкіри без хімічного пілінгу. Формула цього засобу, що поєднує у собі селерові пептиди та Arctiin природного походження, зміцнює структуру шкіри та підтримує утворення колагену, надаючи їй молодшого та більш сяючого вигляду.

2010 рік — Eucerin AQUAporin ACTIVE
Натхненна відкриттям, що завоювало Нобелівську премію, це була перша лінія Eucerin, яка за допомогою утворення нових аквапоринів підтримувала мережу природної вологи шкіри. Ці канали на основі білку, розташовані у клітинних мембранах, контролюють передачу води у клітини та з них. Ключовий елемент глюкогліцерол біологічно ідентичний молекулам, які активують аквапорини шкіри і відновлюють природний відтік вологи на поверхню шкіри. Це було проривом у технології глибокого зволоження 

2010 рік — Eucerin Men
Чоловіча шкіра суттєво відрізняється від жіночої, тож можна окремо виділити проблеми чоловічої шкіри. Багато з них пов’язані з голінням, яке часто спричиняє подразнення, висипи та мікропорізи.

Лінія Eucerin Men була спеціально розроблена для подолання цих проблем. Завдяки антибактеріальному сріблу та протизапальному компоненту лікохалкону А Eucerin Men ефективно усуває подразнення після гоління. 

Чоловіча шкіра відрізняється від жіночої — Eucerin пропонує цілий спектр засобів догляду за нею, згідно з її конкретними потребами.

2011 рік

Поєднання технології аквапорінів з активним елементом сечовини стало основою для створення лінії Eucerin Complete Repair.
Сухість є однією з найбільш поширених проблем шкіри. Олійки на основі сечовини — основний засіб Eucerin для вирішення проблеми сухої шкіри протягом майже 20 років.

Eucerin Complete Repair
Олійки та креми на основі сечовини користуються незмінним успіхом уже майже 20 років, з того часу, як продукти Laceran стали частиною бренду Eucerin у 1996 році.

Це був час кардинальних змін у рецептурній технології: саме тоді аквапорин став ключовим складником олійок для сухої шкіри.

Цей новий — і найбільш інноваційний для Eucerin — асортимент засобів для догляду за сухою шкірою пропонує найбільш повне рішення для полегшення проблем, пов'язаних із сухістю шкіри. Ці засоби допомагають боротися не лише із симптомами сухості, але також з трьома основними її причинами: дефіцитом речовин, що забезпечують утримання вологи (NMF), відсутністю бар'єрних ліпідів (керамідів) і слабкість власної системи зволоження шкіри (аквапорини). 

2012 рік

Лінія Eucerin Dermo Capillaire була розроблена для подолання найбільш поширених проблем шкіри голови та волосся.
Клінічно доведено, що засоби лінії Eucerin Even Brighter зменшують появу темних плям.

Eucerin DermoCapillaire
Виходячи з того, що більшість проблем волосся починають з мікрозапалень шкіри голови, дослідники Eucerin розробили цілий ряд схем лікування найбільш поширених захворювань шкіри голови та волосся. Ключовий компонент лікохалкон А зменшує мікрозапалення шкіри голови, а додаткові активні інгредієнти допомагають відновити здоровий вигляд шкіри.

Eucerin Even Brighter
Нове покоління косметичних відбілювачів шкіри, надзвичайно ефективне проти гіперпігментації.
Ґрунтуючись на розумінні молекулярних біологічних процесів, які лежать в основі пігментних захворювань шкіри, дослідники Beiersdorf виявили, що резорцин Б може зменшити утворення меланіну у шкірі, в результаті чого пігментація стане більш рівномірною. 

Інститут дослідження шкіри
Перший Інститут дослідження шкіри Eucerin у Гамбурзі — це можливість наблизитись до медичної експеризи догляду за шкірою, що забезпечує компанія Eucerin. Там ви можете зробити аналіз шкіри, отримати індивідуальну консультацію та провести широкий спектр процедур. Для цього Eucerin розробила ексклюзивні зчитувачі кодів шкіри, здатні визначити унікальний код шкіри кожної людини, який потім використовують для розробки режимів спеціалізованого догляду та лікування.

Серце компанії Eucerin — Інститут дослідження шкіри, який знаходиться у Гамбурзі

2013 рік

Продукція Eucerin´s Volume-Filler була розроблена спеціально для підтримки та лікування тих шарів шкіри, в яких відбувається втрата об'єму, та має клінічне підтвердження.
Продукти Eucerin AtopiControl спеціально розроблені для догляду за сухою і подразненою шкірою, а також за атопічною шкірою під час неактивних фаз захворювання, коли відбуваються раптові загострення алергії.

Eucerin Volume-Filler
З віком споживачі розуміють, що зморшки не є основною проблемою, пов’язаною зі старінням. Їх починає більше турбувати провисання шкіри і втрата контурів обличчя.

Для цього кола споживачів дослідники Eucerin розробили лінію Volume-Filler. Три активні інгредієнти активно діють на певні шари шкіри, забезпечуючи відновлення її об'єму, а в результаті — й контурів обличчя.

Eucerin AtopiControl
Ефективність жирних кислот Омега-6 для основного догляду за шкірою була неодноразово підтверджена після випуску Laceran Omega у 1994 році.

З відкриттям протизапальної дії лікохалкону А та анти-бактеріальних властивостей декандіолу у дослідників Eucerin з'явилася можливість розробки широкого atopicontrol, що відповідає вимогам лікарів-дерматологів і педіатрів та пропонує ефективні рішення стосовно догляду за шкірою на всіх етапах атопічного дерматиту. 

2014

М'яка формула лосьйону для тіла Eucerin In-Shower сприяє регенерації та загоєнню шкіри.
Дві лінійки продукції Eucerin для дуже чутливої шкіри — це Eucerin UltraSENSITIVE та Eucerin AntiREDNESS.

Серія Eucerin для чутливої шкіри

У розробці серії Eucerin для чутливої шкіри вчені сфокусувалися на трьох симптомах проблеми, які відомі як Трикутник чутливої шкіри: пошкоджений бар'єр шкіри, гіперчутливі сенсорні волокна в епідермісі та почервоніння шкіри, часто викликане запаленням.

Було протестовано більш ніж 800 комбінацій інгредієнтів для лінійки Eucerin для дуже чутливої шкіри аж поки не було знайдено інноваційний регулятор чутливості під назвою SymSitive*. Доведено, що лінійка для чутливої шкіри послаблює надмірну реакцію на стрес, у той же час збалансовуючи поріг чутливості шкіри. 

Продукти лінійки AntiREDNESS також містять природній протизапальний антиоксидант Лікохалкон А.

Усі продукти лінійки для дуже чутливої шкіри — це чисті формули, що означає, що вони містять лише обмежену кулькість інгредієнтів і не містять консервантів (включно з парабенами), парафінів, ароматизаторів, алкоголю, барвників та емульгаторів.

Упаковка також відіграє важливу роль у захисті засобу. Усі продукти упаковані в герметичну упаковку, щоб запобігти потраплянню оксидантів та бруду.

* зареєстрована торгова марка Symrise AG, Німеччина

Лосьйон для тіла Eucerin In-Shower

Лосьйон для тіла Eucerin In-Shower був створений у 2014 році у відповідь на прохання споживачів
створити зручний дермокосметичний лосьйон для душу для чутливої та проблемної шкіри.

М'яка формула із особливою гідродисперсії, містить Декспантенол, дуже ефективний зволожувач, який сприяє регенерації та загоєнню шкіри. Він покращує зволоженість верхнього шару шкіри, зменшуючи трансепідермальну втрату вологи та сприяючи м'якості та еластичності шкіри.

Що далі?

Науково-дослідний центр Beiersdorf в Гамбурзі, Німеччина.

Сьогодні нас визнають одним із найнадійніших світових брендів по догляду за шкірою. І наша відданість передовим дослідженням та виняткова увага до якості продукції, яку ми випускаємо, залишаються як ніколи сильними. Шкіра є відправною точкою усіх наших розробок, і, пізнаючи глибше її структуру та функції, ми плануємо невпинно відкривати нові можливості та знаходити дедалі ефективніші рішення у майбутньому.