Паковання та екологічність в Eucerin

3 min. read
Показати більше

Ми постійно працюємо, щоб поєднати найвищий рівень ефективності косметики зі зниженням впливу на навколишнє середовище. Ця робота включає в себе постійне вдосконалення паковання наших засобів, пошук більш екологічно чистого та зручного рішення, що зменшить вплив на довкілля. Дотримуючись принципів економіки замкненого циклу, ми прагнемо значно скоротити викиди CO2.

Переосмислення пластику

Забруднення пластиком є одним із найбільш серйозних екологічних викликів нашого часу. Але проблема не лише в цьому: виробництво пластику потребує корисних копалин, які є обмеженим ресурсом. Тому ми вважаємо, що для паковання косметики маємо використовувати значно менше первинного пластику з викопних матеріалів. Наша амбітна мета: до 20251 року скоротити використання первинного пластику на основі корисних копалин на 50% порівняно з 2019 роком.

Економія пластику

Щоб зменшити використання пластику, ми прагнемо зменшити вагу паковання. Ось чому нове паковання бальзаму Atopi Control містить його на 20%-40% менше (залежно від розміру продукту). Використання меншої кількості матеріалів також сприяє зниженню викидів CO2.

Reducing Virgin Plastic by Using Recycled Plastic

Заміна первинного пластику переробленим

Щоб досягти амбітної мети щодо скорочення виробництва первинного пластику на 50% до 2025 року1, ми пакуємо все більше наших засобів у паковання з переробленого пластику. Переробка пластику потребує менше енергії, ніж виробництво нового, тож ми сприяємо зниженню викидів CO2.

Перший важливий крок у цьому напрямку ми зробили на початку 2021 року, виготовши пляшечки Face Cleanser на 98% з переробленого пластику.

Eucerin products arranged in a line.

Наступними змінили паковання наші бестселери, плячешки з лосьйонами та засобами для душу лінійок pH5 і UreaRepair PLUS. З жовтня 2021 року вони на 99% складаються з переробленого пластику.

Чому пластик перероблений не на 100%?

Ми б радо використовували на 100% перероблений пластик, проте нам потрібно від 1 до 5% неперероблених компонентів, щоб зберегти та захистити делікатні формули від сонячного світла. Ми за прозорість, чесність і реальні обіцянки. Ось чому ми не стверджуємо, що пластик на 100% перероблений, хоча він є таким на 99%.


Супутні товари


Підтримка економіки замкненого циклу: переробка та повторне використання

Щоб активно підтримувати економіку замкненого циклу, до 2025 року ми підвищимо можливість переробки та повторного використання наших паковань. Так воно матиме більше ніж одне життя та менше впливатиме на довкілля.

Понад 20 років тому ми випустили пакети для наповнення засобів pH5. Вони допомагають споживачам наповнювати наявні стандартні пляшки, а нам — виробляти на 65% менше пластикових відходів порівняно зі звичайною пляшкою.

Eucerin refill bag surrounded by stylized recycling symbol.

Ми й надалі будемо розширювати опції повторного наповнення засобів і створювати інноваційні рішення для цього. А також докладатимемо зусиль, щоб до 2025 року більшість паковань Eucerin були придатними для переробки, повторного або багаторазового використання.

Зменшення використання паперу

Папір — популярний пакувальний матеріал. Ми використовуємо його для виготовлення інформаційних листівок і картонних коробок. Проте виробництво паперу також потребує деревини, води та енергії. Зменшуючи його використання, Eucerin сприяє збереженню природних ресурсів і скороченню викидів CO2.

Відмова від вкладишів

У 2020 році ми почали прибирати інформаційні листівки з паковань усіх наших засобів². Це 20 мільйонів вкладишів по всьому світі щороку, що дорівнює 47 тоннам паперу. Ми ретельно перевірили, яка інформація є важливою, враховуючи як законодавчі вимоги, так і ваші інтереси як споживача. Тепер усю важливу інформацію можна знайти на основному пакованні, а всі деталі про засіб — на сайті Eucerin.

Зменшення використання коробок

Але це ще не все. Після ретельного розгляду ми вирішили, що деякі з наших продуктів більше не потребують складної коробки. Особливо це стосується великих засобів, на етикетці яких можна розмістити всю важливу інформацію. Так ми виключимо коробки з нашого асортименту, де це можливо, і заощадимо понад 100 тонн паперу щорічно до 2025 року. Ми також тестуємо новий картонний матеріал для паковань, щоб ще більше зменшити як наш попит на папір, так і наш CO2 вплив.

До 2025 року ми будемо економити понад 200 тонн паперу щорічно (порівняно з 2019 роком), тим самим зменшуючи споживання деревини, води та енергії, необхідних для виробництва паперу.

Відповідальне постачання паперу

Ми приділяємо особливу увагу закупівлі пакувального паперу та картону, використовуючи виключно папір, сертифікований Лісовою наглядовою радою (FSC), або перероблений папір. Ми також запровадили обов’язкову політику екологічного паперу та картону в Eucerin з метою переходу на 100% екологічні паперові й картонні матеріали по всьому світу.

Hand holding a recycling symbol in front of a lush forest background.

Сьогодні 100% наших коробок виготовляється з паперу, сертифікованого FSС. Ця сертифікація гарантує екологічне походження матеріалів. Наступним кроком буде заміна всього паперового паковання, як-от коробок для транспортування та матеріалів у точках продажу, на FSC-сертифікований або перероблений папір. Оскільки більшість паперового паковання підлягає вторинній переробці, ви також можете допомогти, подбавши про його переробку у відповідному місцевому пункті збору.

Ціль компанії Beiersdorf
За винятком медичних виробів