Про Beiersdorf

Як одна із провідних міжнародних компаній по догляду за шкірою, ми близькі до споживачів та пропонуємо їм надійні, інноваційні продукти.

Наші бренди користуються загальною довірою — від NIVEA, одного з найбільших світових брендів по догляду за шкірою, до інших міжнародно успішних брендів, таких як Eucerin, La Prairie, Labello, 8×4, і HANSAPLAST /Elastoplast.

З більш ніж 125-річним досвідом у сфері догляду за шкірою і одним з найсучаснішихих у світі науково-дослідних центрів, Beiersdorf виступає за інноваційні та високоякісні косметичні продукти.

Кар'єра в Beiersdorf

Нашим співробітникам подобається працювати в Beiersdorf, вони пишаються компанією, її цінностями та брендами. Розвиток Beiersdorf є результатом Їх роботи та відданості.

Ми стимулюємо їх відданість складними завданнями та широким спектром обов'язків, які дозволяють нашим співробітникам підняти планку у всіх областях нашого бізнесу — кожен день, із самого початку.

Наша робоча атмосфера — це унікальне поєднання духу перемоги та командної роботи, керованих відданістю та доброзичливістю водночас.

Ми дбаємо як про успіх, так і про людей.

Стабільність в Beiersdorf

Ми прагнемо стати лідером в категоріях засобів по догляду за шкірою. Зміцнення наших брендів, збільшення інноваційного потенціалу, розширення нашої присутності на ринках, що розвиваються і підтримка лояльності співробітників - фактори, які визначають курс нашого розвитку. Саме вони допомагають гідно приймати виклики майбутнього і досягати поставлених цілей.

Завдяки нашій стратегічній програмі сталого розвитку ми йдемо до поставлених цілей. Ми також дбаємо про те, щоб наша діяльність позитивно впливала на життя людей не тільки всередині самої компанії, але і за її межами.
Наша мета полягає в тому, щоб постійно удосконалюватись - і, таким чином, робити життя трохи краще. Сьогодні і завтра.