За лаштунками науки – З Eucerin Volume-Filler

2 min. read
Показати більше

Втрата шкірою об'єму та контуру обличчя — це головна ознака старіння шкіри, але досі було мало засобів для догляду шкірою, які боролися конкретно з цією проблемою.

Таким чином,головним завданням під розробки Eucerin Volume-Filler було визначення потужних, активних інгредієнтів, які будуть орієнтовані одразу на декілька причин зменшення об'єму і відновлення контуру обличчя, з метою повернення шкірі молодого зовнішнього вигляду без необхідності хірургічного втручання.

ІСТОРІЯ, ЩО ПЕРЕДУВАЛА РОЗРОБЦІ НАШОЇ НОВОЇ ЛІНІЇ ДЛЯ ОБ'ЄМУ

Наші дослідження зосереджені на уповільненні процесів, які призводять до втрати шкірою об'єму.
Як тільки магнолол був обраний основним активним інгредієнтом, розпочалася розробка лінії Eucerin Volume-Filler.

Шкіра втрачає об'єм унаслідок поєднання природних і зовнішніх факторів, які викликають обвисання, зменшують чіткість контуру обличчя і навіть можуть впливати на міміку, оскільки рівномірне поширення клітин, що створюють об'єм, знижується з віком.

"Це була проблема, яка до сьогодні насправді не вирішувалася за допомогою актуальної лінії для догляду за шкірою, — пояснив Андреа Шолерманн, доктор медицини, клінічний консультант Eucerin. — Але зі зростаючою популярністю деяких інвазивних процедур щодо відновлення об'єму ми вирішили розпочати розробку формули, яка може дати високі результати у своїй повсякденній дії".

"Поєднавши три активні інгредієнти, ми змогли розробити цілий ряд продуктів, вплив яких на шкіру виходить за рамки її поверхні, працюючи одночасно на декілька факторів, відповідальних за втрату шкірою свого природного об'єму".

"Нашою відправною точкою був активний натуральний інгредієнт під назвою магнолол, добутий з кори магнолії дерева. Магнолол проникає у шкіру, де стимулює клітини, відповідальні за творення обєму в шарах шкіри. Він також стимулює продукування інформаційних РНК, які збільшують власне вироблення шкірою колагену.

"Ми також шукали інгредієнт, який міг би проникати у шари шкіри, зміцнюючи її структуру, яка природно ущільнюється під час старіння, — пояснив Андреа Шолерманн, — і процеси регенерації клітин, кровотоку і вироблення колагену починають сповільнюватися.

"Якби ми могли зупинити це ущільнення або зробити його реверсивним — я впевнений, що тоді ми б змогли повернути шкірі її міцність та об'єм"."

 

Пептиди, які ми використали у лінії  Eucerin Volume-Filler, ми добули з плодів анісу, які традиційно вирощують з метою отримання їхніх лікувальних якостей. "Це особливий тип природного пептиду, який має здатність стабілізувати слабку сполучну тканину і допомагає шкірі видалити пошкоджені клітини, таким чином спонукаючи її до загоєння та самовідновлення"*, — пояснив Андреа Шолерманн.

* Дослідження in vitro

186 добровольців жіночої статі віком від 40 до 59 років прийняли участь у двотижневому дослідженні.

Пов'язані продукти