Дослідниця проблем шкіри Сара Хіддеманн

За лаштунками науки з Eucerin EVEN BRIGHTER

Попри те, що гіперпігментація, як правило, нешкідлива за своєю природою, це явище дуже пригнічує, коли темні плями з'являються на обличчі, руках та інших відкритих частинах тіла під дією сонячних променів, і приховати їх досить складно.

ІСТОРІЯ, ЩО ПЕРЕДУВАЛА РОЗРОБЦІ НАШОЇ НОВОЇ ЛІНІЇ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЄЮ

Гіперпігментація— явище не нове. Але до недавнього часу більшість косметичних продуктів для догляду за шкірою з гіперпігментацією лише частково допомогала зарадити проблемі, і досить часто призводила до небажаних побічних ефектів.

Тому, коли ми вирішили розробити лінійку EVEN BRIGHTER, нашим першим кроком був пошук активного інгредієнта, який міг би зменшити гіперпігментацію і в той же час м'яко діяв на шкіру. Після п'яти років випробувань більш ніж 50 000 можливих компонентів, ми зупинилися на 4-бутил-резорцині або В-резорцині.

Було випробувано 50 000 інгредієнтів

"Нас дійсно вразили можливості B-резорцину, — сказала Сара Хіддеманн, начальник відділу розробки продукції Eucerin для догляду за шкірою обличчя. — Але його ефективність щодо гіперпігментації не була широко випробувана до того часу.

Таким чином, ми почали з проведення досліджень in vitro, під час яких застосовували B-резорцин на штучних моделях шкіри у нашій лабораторії. Те, що ми виявили, було вражаючим: тон шкіри став помітно світлішим, яскравішим і навіть рівнішим".

Секрет ефективності B-резорцину полягає в його здатності докорінно зменшувати вироблення шкірою меланіну — пігменту, який викликає темні плями.

"Вироблення меланіну може відбуватися, тільки якщо це викликано дією ферменту тирозинази, — пояснила Сара Хіддеманн. — B-резорцин знижує активність тирозинази, що у свою чергу зменшує вироблення меланіну і гіперпігментацію".

У процесі розробки було протестовано більш ніж 300 формул продуктів
У процесі розробки було протестовано більш ніж 300 формул продуктів
Уважне вивчення показало, що B-резорцин зменшує вироблення меланіну
Уважне вивчення показало, що B-резорцин зменшує вироблення меланіну

БУЛО РОЗРОБЛЕНО ПОНАД 300 МОЖЛИВИХ ФОРМУЛ ПРОДУКТІВ

"Потім ми розробили і протестували понад 300 потенційних формул продуктів перед створенням лінії

EVEN BRIGHTER.

Усі засоби були ретельно протестовані як у лабораторних умовах, так і на добровольцях та пацієнтах із гіперпігментацію, — зазначила Сара Хіддеманн. — Ось чому ми знаємо, що наші продукти є ефективними і добре переносяться усіма типами шкіри.

І саме тому ми такі впевнені, що за регулярного використання люди почнуть помічати явне зниження кількості темних плям, а також те, що тон їхньої шкіри, стане помітно яскравішим і рівнішим".

"Це не станеться миттєво — але точно станеться". 

Альтернативний текст відсутній

Станьте учасником Клубу Eucerin зараз та отримайте переваги

Щоб отримувати останні новини про Eucerin, будь ласка, заповніть наступні поля, щоб підписатися на нашу розсилку.

  • Беріть участь у тестуванні наших новинок
  • Отримайте ексклюзивні пропозиції
  • Отримайте актуальну інформацію та поради по догляду