За лаштунками науки та – Клінічних досліджень Hyaluron-Filler

2 min. read
Показати більше

Клінічне дослідження, яке наголошує на перевагах медичного догляду за шкірою у поєднанні з дерматологічним

Постійні зусилля були спрямовані на розвиток формули Hyaluron-Filler.
Ідея для клінічного дослідження виникла у штаб-квартирі Beiersdorf у Гамбурзі, в Німеччині.

Ін'єкції гіалуронової кислоти — популярний стандарне лікування серед естетичних дерматологів для ефективного догляду за зморшками обличчя. Але до цього часу мало досліджень було здійснено, щоб дізнатися, чи можна підсилити ефект такого лікування за допомогою косметологічних засобів проти зморщок.

"Ми завжди працюємо у змішаних колективах; ми об'єднуємо наш досвід, створюючи формули для догляду за шкірою. Разом з естетичними дерматологами ми розробили лінію ефективних засобів, які допоможуть підтримати їхні методи лікування."

Райнер Волбер, доктор філософії, начальник відділу наукових досліджень і розвитку Eucerin

Інноваційне клінічне дослідження, здійснене Beiersdorf AG у співпраці з провідними естетичними дерматологами, показало, що Eucerin  Hyaluron-Filler успішно підсилює дію наповнювачів гіалуронової кислоти. І навіть більше: це перша у світі лінія для догляду за шкірою, якій це вдалося.

Дизайн дослідження

"47 жінок випробували денний і нічний крем Eucerin Hyaluron-Filler, а також крем для шкіри навколо очей двічі на день."

Сорок сім жінок отримали ін'єкції наповнювачів  гіалуронової кислоти у назіолабіальні складки  (лінії посмішки) та / або зморшки навколо очей ("гусячі лапки"). Вони також застосовували продукти Eucerin Hyaluron-Filler на одну половину обличчя і креми-аналоги — на іншу двічі на день. Вони почали виконувати цю щоденну процедуру за 4 тижні до ін'єкції, а закінчили за 14 тижнів після.

Звичайні креми не містили активних компонентів Eucerin Hyaluron-Filler — таких як гіалуронова кислота і гліцин сапонін, які роблять лінію Eucerin Hyaluron-Filler настільки ефективною для зменшення мімічних і глибоких зморщок, тому програвали засобам  Eucerin у всіх відносинах.

"Важливо відзначити, що дослідження було "подвійно сліпим"— це означає, що ані жінки, ані дослідники-дерматологи не знали, на яку половину наносився засіб Eucerin Hyaluron-Filler, а на яку звичайний крем.

На думку Райнера Волбера, це дослідження встановлює високу планку для косметичних продуктів, оскільки "ми обираємо подвійно сліпий спосіб дослідження, який зазвичай використовується у фармацевтичній промисловості для тестування ліків".

Результати

Результати дослідження були переконливими. Була доведена ефективність застосування Eucerin Hyaluron-Filler двічі на день і  помітно підвищений вплив серії на зморшки.

"Результати перевершили всі наші очікування і показали, що регулярне щоденне застосування Eucerin Hyaluron-Filler, з його унікальним поєднанням інгредієнтів, може допомогти підсилити ефект ін'єкції гіалуронової кислоти. Продукти дуже добре переносилися і підвищували зволоження шкіри, — сказав Волбер. — І навіть самооцінка учасників показує, наскільки добре позитивний ефект сприймається нашими користувачами".

"Це було абсолютно нове поняття для дизайну дослідження."

Доктор Прагер / Головний дерматолог організації "Dermatologikum Hamburg"

Пов'язані продукти