Умови користування

Враховуючи широкі можливості Інтернету та чисельні ризики, які виникають у зв'язку із цим, ми просимо дотримуватися наступних умов користування нашим веб-сайтом, які ми встановили для вашої і нашої безпеки. Дякуємо за  розуміння.

1. Особисті дані

Просимо взяти до уваги наступні пункти нашої правової політики стосовно питань конфіденційності даних.

2.  Оновлення умов користування

У зв'язку з триваючими технічними та правовими інноваціями, час від часу ми повинні  змінювати й/ або оновлювати вже існуючі умови користування. Тому, будь ласка, перевіряйте кожного разу, коли ви користуєтеся нашим веб-сайтом, час завантаження останньої версії. Найновіше оновлення було здійснено у жовтні 2013.

 3. Авторські права, товарні знаки та права на інтелектуальну власність

Весь вміст нашого сайту, включаючи, але не обмежуючись наступне: тексти, зображення, графіки, аудіо або відео файли є нашою власністю, якщо інше не вказано. (У зв'язку з цим, зверніть увагу на положення  стосовно гіперпосилання під №3). Весь матеріал захищений авторськими правами і може бути використаний, якщо інше не вказано, для особистого, а не для публічного або комерційного використання (завантаження матеріалів, копіювання тощо). Зміни у перекладі, або інші редагування чи обробка змісту можуть бути здійснені тільки з попереднього письмового дозволу компанії Beiersdorf AG.

Несанкціоноване або нецільове використання будь-яких зареєстрованих товарних знаків або логотипів Beiersdorf AG забороняється.

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-яке порушення наших авторських прав або інших прав інтелектуальної власності може мати цивільні і/ або кримінальні наслідки.

4. Обмеження відповідальності

Оскільки дана сторінка є міжнародним сайтом Eucerin, всі матеріали (включаючи інформацію про продукцію, послуги тощо) носять загальний характер і можуть не відповідати чинному законодавству вашої країни.
Деякі пропозиції, продукти або послуги, що пропонуються через веб-сторінку Eucerin, можуть бути заборонені законодавством країни, яку ви обрали.

Будь ласка, відвідайте www.eucerin.com та оберіть ваше місцезнаходження для переадресації на відповідний сайт.

Вся інформація, розміщена на цьому сайті, ретельно перевірена. Тим не менш, ми не несемо відповідальності за її актуальність, точність, повноту та/ або якість.

Даний  веб-сайт містить посилання на сайти інших постачальників. Компанія Beiersdorf AG не має відношення до інформації, розміщеної на сторонніх веб-сайтах, не дає ніяких гарантій та не несе відповідальності за будь-який незаконний зміст або інші правові порушення, розміщені на них. Проте, компанія Beiersdorf AG оперативно видалить будь-які посилання чи інформацію, якщо буде доказово проінформована про порушення існуючого законодавства.

Даний сайт містить інформацію, що має загальний характер, і у жодному разі не замінює медичної чи професійної консультації. У разі потреби такої консультації, будь ласка, зверніться до вашого лікаря або спеціаліста. Компанія Beiersdorf AG не несе ніякої відповідальності за дії, здійснені на підставі інформації, що міститься на цьому сайті.

Використання данного веб-сайту та завантаження даних є предметом відповідальності споживача Beiersdorf AG не несе жодної відповідальності за будь-яке пошкодження, зокрема файлів даних, комп’ютерного обладнання та/ або програмного забезпечення користувача, що виникли у результаті такої дії. Відповідальність за грубу недбалість та навмисну шкоду залишається дійсною.

5. Заключні положення

Деякі юрисдикції можуть обмежувати чи забороняти виключення непрямих гарантій чи обмежень відповідальності, отже, деякі виключення чи обмеження можуть вас не стосуватися.

У разі виникнення юридичних порушень на наших веб-сайтах, просимо повідомляти за адресою:

Beiersdorf AG
Unnastr. 48
20253 Hamburg
Germany
Telephone: +49 (0)40 - 4909- 0

Email

6. Оцінки та відгуки

[Зареєстровані] Користувачі можуть залишати оцінки та відгуки про продукти, які представлені на нашому сайті (Оцінки продукту). Зміст відгуків не повинен бути незаконним, непристойним, загрозливим, наклепницьким; таким, що порушує право на недоторканність приватного життя; таким, що порушує права інтелектуальної власності або є образливим для третіх осіб; не складатися з/не містити програмні віруси, комерційну або політичну рекламу, «листи щастя», масові розсилки чи інші види спаму. Компанія Beiersdorf залишає за собою право видалити, змінити або відмовити у публікації відгуків подібного змісту.

Якщо користувач залишає відгук про продукт, то він надає компанії Beiersdorf невиключне, безоплатне, безстрокове, безвідкличне і повністю субліцензоване право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних матеріалів, розповсюдження та відтворення таких матеріалів по всьому світу в будь-яких засобах масової інформації. Крім того, користувач надає компанії Beiersdorf та її ліцензіарам право використання імені або псевдоніму, яке вказує користувач у зв’язку з оцінкою продукту. Таким чином, розміщуючи інформацію на сайті, користувач засвідчує і гарантує, що він є володарем усіх прав на наданий їм інформаційний вміст або іншим чином розпоряджається зазначеними правами; що такий інформаційний вміст є достовірним; що використання наданого інформаційного вмісту не порушує будь-які положення цих Умов користування; не може завдати шкоди будь-якій фізичній або юридичній особі; що користувач зобов’язується убезпечити компанію Beiersdorf від будь-яких претензій, які можуть виникнути у зв’язку з наданим інформаційним вмістом. Компанія Beiersdorf не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачем або будь-якою третьою стороною.