Прояви маскне – Що це спричиняє та як я можу зменшити висипання?

2 min. read
Показати більше
Легко боротися з висипаннями в домашніх умовах за допомогою правильного режиму догляду за шкірою

Немає сумнівів у важливості носіння маски під час пандемії COVID-19. У той же час це змусило багатьох з нас у всьому світі побачити недоліки власної шкіри. Вони можуть з'явитися через акне, викликаного щоденним носінням маски. Maskne або маскне викликається нагріванням, тертям і / або тиском на ті ділянки обличчя, які торкаються з маскою, що згодом викликає прищі.

Доведено, що асортимент Eucerin DERMOPURE зменшує висипання на 64% *, завдяки режиму догляду за шкірою, що включає Eucerin DERMOPURE Очищуючий гель, DERMOPURE Матуючий флюїд та DERMOPURE Сиворотку комплексної корекції.

 
* Результати клінічного дослідження після 8 тижнів застосування, 90 учасників

В теперішній час носіння маски є частиною повсякденного життя, майже кожен стикався з проблемною через маскне. Але все-таки можливо взяти під контроль режим догляду за шкірою та зберегти її чистою завдяки лінійці Eucerin DermoPure. Продукти спеціально розроблені для боротьби зі схильною до вугрів шкірою делікатним, але ефективним способом, зменшуючи висипання на 64% з першими видимими результатами за сім днів *.

 

Eucerin DERMOPURE Очищуючий гель
Eucerin DERMOPURE Очищуючий гель м'яко очищає шкіру, але ефективно видаляє бруд, макіяж та надлишки шкірного сала. Шкіра відчувається очищенною, свіжою та еластичною. Продукт не містить мила та парфумованих домішок. Рекомендації щодо застосування: двічі на день, вранці та ввечері, перед основним доглядом (денним/нічним кремом).

 

Eucerin DERMOPURE Матуючий флюїд
Створений для протидії акне і вугровим висипан, інноваційний Eucerin DERMOPURE Матуючий флюїд допомагає контролювати вимогливу пляму та схильність до вугрів. Флюїд зменшує висипання, покращує стан шкіри та запобігає надмірному утворенню шкірного сала з матуючим ефектом до 8 годин. Наносити вранці на добре очищене обличчя. 


Eucerin DERMOPURE Сиворотка комплексної корекції
Спеціально розроблена для зменшення появи прищів, папул і гнійників, Eucerin DERMOPURE Сиворотка комплексної корекції діє проти C. acnes і починає помітно покращувати стан шкіри вже через тиждень, за регулярного використання більш рівна та гладенька шкіра. Помітно зменшує плями та запобігає їх повторній появі. Наносити ввечері на добре очищене обличчя.

* Результати клінічного дослідження після 8 тижнів застосування, 90 учасників

Пов'язані продукти