Продукти Eucerin є безпечними та ефективними

5 min. read
Показати більше

Маючи на меті зробити так, щоб шкіра кожної людини була здоровою, істотно важливою рисою компанії Eucerin стала відданість передовим дослідженням, розробці виняткової продукції  та найвищій якості. Найголовніше для нас — це прагнути до високих стандартів, постійно забезпечуючи ефективність і толерантність. Ґрунтуючись на основних засадах якості, таких як безпека і переносимість, ефективність, консолідація та обмін знаннями, а також постійна співпраця з експертами, — наші високі стандарти, встановлені ще в часи заснування компанії Паулем К. Байєрсдорфом, залишаються досі головними цілями Eucerin і частиною світобачення бренду. І це принесло плоди: більше 100 років досвіду і суворих вимог до якості забезпечили компанії Eucerin авторитет і довіру серед фармацевтів і дерматологів по всьому світу.

Чому Eucerin гарантує безпечний і толерантний продукт?

Бути одним з провідних та найбільш авторитетних дерматокосметологічних брендів означає щодня виправдовувати довіру своїх споживачів. Ось чому тестування та безпека мають першорядне значення для Eucerin.

"Всі рішення Eucerin для догляду за шкірою тестуються екстенсивно in-vitro (= в лабораторії, у пробірці) та in-vivo (= перевіряються на людях), тобто у штучних та природних умовах."

Дослідження in-vitro ретельно проводяться в лабораторіях Eucerin.
Дослідження in-vivo проводяться на учасниках експерименів.

Дослідження in-vitro: будь-який із можливих активних інгредієнтів або формул, виявлений нашими дослідниками, проходитиме випробування. Використовуючи реконструйовані моделі шкіри, які відтворюють її структуру й оптимально імітують реакції та стан здоров'я реальних клітин, можливо дослідити та "передбачити "фізіологічні реакції шкіри на активні речовини. Сотні формул і тисячі можливих інгредієнтів щороку перевіряються таким чином.

Дослідження in-vivo: Eucerin повністю забезпечує умови для проведення внутрішньоорганізаційних випробувань, де дослідження in-vivo проводяться у природних умовах (тестування продукцї на учасниках дослідження). Результати шкірних алергійних проб показують, чи дійсно той чи інший продукт легко переноситься шкірою. Під час цих проб досліджуваний продукт перевіряється на клаптиках пластиру або тканини з невеликим його зразком. Реакції та переносимість вивчаються в основному на чутливій шкірі передпліччя. Такі умови дослідження є життєво важливими для центру вивчення шкіри в Гамбурзі. Більше 2200 досліджень нових формул для догляду за шкірою і активних інгредієнтів проводяться тут щороку за участю 45000 контактів з добровольцями. Eucerin також тісно співпрацює з безліччю іноземних дослідницьких інститутів, дерматологічних клінік і фахівців.

Дослідження без випробувань на тваринах в Eucerin:

Eucerin не використовує тварин для тестування косметичних засобів. Це було нашій політиці ще задовго до того,  як директиви, що регулюють випробування косметичних засобів на тваринах, набули чинності в Європейському Союзі у 2004 році. Переконані, що використання тварин для перевірки безпеки та ефективності косметичних продуктів не є для нас необхідним, ми успішно працювали протягом більш ніж 20 років з дослідами in vitro як альтернативою випробувань на тваринах. Як дочірня компанія Beiersdorf та одна з відомих провідних і визнаних по всьому світові дослідницьких компаній, ми активно виступаємо за всесвітнє визнання органами влади існуючих альтернативних тестів без використання тварин. Крім того, ми прагнемо заповнити дослідницькі прогалини, коли альтернативні методи ще не є ефективними, підтримуючи наукові пошуки як фінансово, так і у плані персоналу.

Тільки ефективні продукти гарантують задоволення і прийнятні результати

Новітні технології Eucerin пропонують репрезентативні результати випробувань.
Глибина зморщок може бути виміряна за допомогою метода PRIMOS.

Біофізичні випробування гарантують, що продукт дійсно виправдає очікувані результати. Відповідні фактори, такі як вологість шкіри, зниження окисного стресу, запалення і регенеративної здатності шкіри — все це можливо виміряти за допомогою новітніх технологій.

Навіть зменшення глибини зморщок може бути виміряне. Так званий метод PRIMOS тестів до / після  дозволяє для надає обґрунтовані дані про ефективність дії крему з точки зору зменшення зморщок. Всі методи, які використовуються, є інноваційними і походять із різних наукових галузей. Наприклад, PRIMOS застосовується в автомобільній промисловості.

Багато нових ідей щодо структурних змін шкіри, пов'язаних із віком, з'явилися  у дослідників Eucerin завдяки CLSM (конфокальній лазерній скануючій мікроскопії). Цей високорезолютивний мікроскопічний пристрій дає можливість поглиблено вивчати структури неушкодженої шкіри людини в науково-дослідному центрі, не беручи для проби зразків шкіри від добровольців.

Сучасні споживачі можуть розраховувати не лише безпечність та ефективність засобу, але й на приємні враження від його використання. Таким чином нові тести та дослідження in-vivo, які досі проводяться у нашому випробовувальному центрі, забезпечуватимуть зв'язок зі споживачем і визначатимуть текстуру, відчуття засобу на шкірі, аромат і т.д.

У нашому центрі є 35 оглядових кабінетів, оснащених із застосуванням новітніх технологій, здатних вимірювати зміни і реакції у шкірі та демонструвати і реєструвати таким чином ефективність антивікових засобів, наприклад. Прямий контакт, віддача, а також зв'язок із людиною, яку досліджують, забезпечує отримання інформації, що є важливою  для оптимізації продукції. Це також допомагає зрозуміти сутність потреб споживачів та їх побажань щодо власної шкіри, щоб мати змогу регулювати і детально пристосовувати конкретні засоби до цих  потреб.

Як діє СLSM?

CLSM (конфокальна лазерна скануюча мікроскопія) допомагає Eucerin побачити і зрозуміти структурні зміни шкіри.

Цей вид мікроскопії направляє світло лазера на задані точки у верхньому шарі шкіри, для того щоб сканувати різні шари епідермісу і дерми. Таким чином, відбите світло показує растрові 2D зображення перетинів клітин і тканин, що можна також отримати у 3D-зображенні. Таким чином можна щосекунди записувати до 20 растрових зображень, надаючи нам точні дані про тип, розмір і кількість клітин і папілом у шкірі.

Компетентність Eucerin завдяки обміну знаннями та постійному вдосконаленню

Обмін досвідом і знаннями з експертами призводить Eucerin до нового розуміння потреб покупців.

Йдучи в ногу з останніми дерматологічними та медичними відкриттями, Eucerin співпрацює з визнаними та провідними практикуючими лікарями-дерматологами, клініцистами та клініками у своєму прагенні отримувати ідеї від пацієнтів, а також гарантує забезпечення ефективності усіх своїх продуктів для конкретних проблем шкіри, таких як специфічний догляд при атопічному дерматиті та ураженій плямами шкірі. Знання, таким чином отримані про втрату шкірою об'єму, і тенденція до використання гіалуронової кислоти, що набувала популярності у дерматології, стали основою для створення лінії Eucerin Hyaluron-Filler, наприклад.

Testing is part of Eucerin´s efficient development procedure.

"Намагатися знайти рішення для різних проблем шкіри для нас означає випробування їх на високу якість і відповідність стандартам безпеки, —"

стверджує Райнер Волбер, доктор філософії, начальник відділу наукових досліджень і розвитку Eucerin. —

Як компанія, яка займається дослідженнями у сфері дерматології, ми гарантуємо, що кожен продукт, розроблений нами, проходить усебічні випробування і тестування на безпеку та ефективність у наших лабораторіях. Відмінна якість продукту — це результат, до якого ми прагнемо".

Наші дослідження

1 - Розуміння проблем шкіри:

Ми хочемо зберегти вашу шкіру здоровою і сяючою - Дізнайтеся про цю відданість і пристрасть. 

 
Дізнатися більше

2 - Пошук рішень:

Ми шукаємо оптимальні і найкращі рішення - тому що ваша шкіра цього варта.

 

Дізнатися більше

3 - Розробка продукту:

Дізнайтеся про шлях від формули до продукту.

 

Дізнатися більше

4 - Безпека та ефективність:

Як Eucerin гарантує безпечний і толерантний продукт? Дізнайтеся тут!

 

Дізнатися більше