За лаштунками науки – З Eucerin Complete Repair

3 min. read
Показати більше

Eucerin утвердився в ролі експерта у сфері інноваційного догляду за шкірою в 1990-х, коли було розроблено перший спеціальний засіб, який містив натуральний зволожуючий фактор. Сечовина з тих пір широко використовується у косметиці і навіть стала одним із найбільш часто використовуваних компонентів для сухої шкіри. Останнью розробкою Eucerin для сухої шкіри є лінія Eucerin Complete Repair. Александр Філбрай, доктор філософії, керівник відділу розробки продукції по догляду за тілом Eucerin стверджує, що "ця лінія усуває три основні причини сухої шкіри".

Eucerin продовжує впроваджувати інновації у сферу догляду за шкірою

Аквапоріни — це мікроскопічні водні канали, розташовані у клітинних мембранах, які контролюють передачу води у клітини і від них.
Збільшення кількості аквапорінів призводить до зволоження навіть у більш глибоких шарах епідермісу.

"Коли ми глибше вивчили проблеми сухої шкіри, то зрозуміли, що вона потребує більше, ніж декілька природних зволожуючих факторів, таких як сечовина і молочна кислота.

Ми виявили, як аквапоріни, зволожуючі мережі у глибоких шарах дерми, можуть стати неефективним, коли шкіра суха.

Це привело нас до відкриття глюко-гліцерину, молекули, яка стимулює функцію аквапорінів і відновлює природний висхідний потік вологи до поверхні шкіри".

Технологія Eucerin Aquaporin зосереджується на застосуванні гліцерил глюкозиду, або глюко-гліцерину — нового зволожувача, здатного утримувати воду. Сполучаючись із гліцерином та глюкозою, він стимулює мережу вологи в епідермісі, яка складається із аквапорінів — каналів для транспортування води, і це призводить до вдосконалення гідратації шкіри.

Глюко-гліцерин біологічно ідентичний до молекул, які стимулюють аквапоріни. Мережа аквапорінів відповідає за розподіл вологи у більш глибоких шарах епідермісу, а також за природний висхідний потік вологи у зовнішніх шарах, що забезпечує тривалу гідратацію. 

"Тоді ми додали до наших розробок природні зволожуючі фактори у вигляді комплексу NMF Eucerin Complete Repair. Шкіра містить молекули, які регулюють вміст вологи, так звані "природні зволожуючі фактори". Це гігроскопічні речовини, які витягують воду з глибших шарів шкіри і поглинають її у верхніх, що значно підвищує затримку води у верхньому роговому шарі. Однак коли шкіра суха, спостерігається нестача цих життєво важливих молекул, і їх необхідно поповнити, щоб шкіра знову функціонувала належним чином".

Комплекс ПЗФ Eucerin Complete Repair містить природну сечовину та молочну кислоту, а також новий карнітин, амінокислоти, піролідонову вуглекислоту (ПЛК), неорганічні солі і сахариди, і демонструє чудове співвідношення ключових природних зволожуючих факторів, притаманних здоровій шкірі.

Подивіться відео про те, як діє формула Eucerin Complete Repair.

"І на довершення, глибоко розуміючи функцію поверхневого бар'єру, нам довелося включити у склад лінії церамід-3 — ліпід, який безпосередньо відновлює поверхневий бар'єр, утримуючи вологу. цераміди природно виробляються шкірою для утворення захисного бар'єру, що запобігає втраті вологи через випаровування і перешкоджає проникненню подразників, які можуть викликати запалення і свербіння. Ми знаємо, що коли рівень церамідів знижується, це може спричиняти сухість і подразнення".

Щоденне застосуваня Eucerin Complete Repair покращує зволоження Вашої шкіри.

"Коли всі ці активні речовини об'єднуються, наші зволожуючі лосьйони Complete Repair діють на поверхні шкіри, а також у верхніх та глибоких шарах епідермісу, усуваючи причини сухості шкіри на кожному рівні".

"Регулярне застосування допомагає відновити контроль над природним процесом зволоження шкіри, забезпечуючи довготривале полегшення від симптомів сухості та зберігаючи шкіру м'якою і шовковистою".

"Ці результати були клінічно підтверджені у процесі дерматологічних досліджень — коли зволожуючі ефекти лосьйонів Eucerin Complete Repair були випробувані на 87 жінках у віці від 60 до 80 років. Гідратація шкіри, за корнеометричними вимірюваннями, була покращена на 37% вже через 48 годин після одноразового застосування".

Лосьйони Eucerin Complete Repair  швидко стають найпопулярнішим рішенням для сухої шкіри з тих, які пропонує Eucerin, і це не дивно, оскільки вони уособлюють роки експертних досліджень. До того ж, за дерматологічними показниками вони виявилися більш ефективними, ніж засоби, які їм передували".

Пов'язані продукти