Слідом за наукою – З Eucerin DermoPURIFYER

3 min. read
Показати більше

Новий підхід до догляду за шкірою для схильної до акне шкіри

Вугрі — це не просто стан шкіри.Оскільки в основному вони вражають обличчя, це може вплинути на людей, які страждають від невпевненості у собі та низької самооцінки, особливо в період статевого дозрівання, коли вугрі трапляються найчастіше. У час, коли вже існують медичні процедури, вони можуть мати побічні ефекти, такі як пересушування шкіри, тому вони підходять не для всіх людей зі схильною до акне шкірою. Eucerin розробила ряд дермо-косметики для проблемної шкіри, яку можна застосовувати як разом зі стандартними ліками від вугрів, так і окремо.

При розробці оптимального догляду за шкірою схильною до акне,  дослідникам Eucerin необхідно було сконцентруватися на чотирьох факторах, що спричиняють симптоми: гіперкератоз (відлущування відмерлих клітин шкіри), себорея (підвищене вироблення шкірного сала), розмноження мікробів (посилене розростання бактерій) і запалення шкіри.

Розробляючи унікальне поєднання активних компонентів

"Наша мета полягає у тому, щоб визначити активні компоненти, які можуть бути об'єднані для вирішення всіх чотирьох факторів, —"

заявив Франк Ріппке, доктор медичних наук, керівник наукового управління Eucerin. —

L-карнітин, власна амінокислота організму людини, має здатність прискорювати метаболізм жирних кислот і знижувати їх доступність для формування шкірного сала. Двадцять одна жінка-волонтер (у віці від 22 до 56 років) із жирною і блискучою шкірою обличчя взяли участь у контрольованому, рандомізованому дослідженні. Добровольці наносили на шкіру косметичний засіб, що містить 2% L-карнітин, або засіб-аналог , у спосіб "спліт-обличчя" двічі на день (вранці та ввечері). Результати показали, що після трьох тижнів такого догляду, L-карнітин значно послабив секрецію шкірного сала, порівняно із контрольним засобом".

Протизапальні та антибактеріальні інгредієнти

"Ми також здійснили дослідження in vitro та in vivo, щоб переконатися у клінічній ефективності лікохалкону А при гострих і хронічних запальних захворюваннях шкіри."

Для боротьби з розмноженням мікробів, ми дослідили антибактеріальну дію декандіолу в лабораторії. У цьому досліді клітини шкіри людини були оброблені Verum та засобом-аналогом протягом 20, 60 та 180 хвилин. Після обробки їх осаджували електролітичним способом на агарові пластинки і культивували протягом п'яти днів, а потім підраховували чисельність бактерій.

Ми випробували це унікальне поєднання активних інгредієнтів, і результати були дивовижними, — сказав Френк Ріппке, — декандіол виявився досить ефективним для зниження чисельності бактерій.

Тестування комбінації активних інгредієнтів

В Університетській лікарні  у Любеку, в Німеччині, ми набрали 60 добровольців у віці від 14 до 40 років (40 жінок, 20 чоловіків) з вуграми легкого та помірного ступеню тяжкості. Кожен з них мав 10-25 запальних уражень шкіри обличчя — папул,прищів та вузликів.

Під час 8-тижневого подвійного сліпого рандомізованого дослідження із використанням контрольного засобу учасники наносили тестові продукти (Verum або котрольний засіб) двічі на день на шкіру обличчя. Жоден інший продукт для догляду за шкірою — ані спеціальні, ані систематичні ліки від вугрів — не було застосовано, для очищення шкіри учасники користувалися лише очищуючим гелем для вмивання Eucerin DermoPURIFYER і тоніком Eucerin DermoPURIFYER.

"Клінічні результати виявилися дуже обнадійливими, зі значним зниженням кількості запальних уражень та утворення шкірного сала і, що не менш важливо, використання Verum значно підвищує якість життя."

Узагальнюючи результати, Френк Ріппке сказав: "Наша мета полягала в тому, щоб знайти активні інгредієнти, які могли б одночасно впливати на всі чотири симптоми акне. Ми були в захваті від результатів, отриманих за допомогою нашого унікального поєднання протизапальних та антибактеріальних інгредієнтів, а також таких, що регулюють утворення шкірного сала".