Слідом за наукою – З Eucerin AtopiControl

3 min. read
Показати більше

Дерматологи часто рекомендують спеціальні медичні креми для лікування загострень атопічного дерматиту, і вони, як правило, містять кортикостероїди. Кортикостероїди — ефективні та швидкодіючі інгредієнти, які полегшують свербіння при загостреннях. Тим не менше, їх застосування мусить бути обмеженим за порадою лікарів.

Ми в Eucerin прагнули дізнатися, чи можливо розробити дермато-косметологічну серію засобів для догляду за атопічною шкірою, що могла б бути корисною для людей з атопічним дерматитом від легкого до помірного ступеню тяжкості. Після декількох місяців інтенсивних досліджень ми розробили і запустили серію Eucerin AtopiControl.

Розробка засобів для догляду за шкірою під час загострення атопічного дерматиту

Кортизон є ефективним при полегшенні свербіння. Однак він не рекомендується для довгострокового використання, оскільки може мати негативні побічні ефекти.
Після декількох років досліджень Eucerin змогла запустити AtopiControl — ефективне рішення для атопічного дерматиту без кортизону.

"Із дослідження ми зрозуміли, що хворі та батьки дітей із атопічним дерматитом, шукали косметичного догляду за атопічною шкірою, який можна використовувати під час загострень, а також у проміжних періодах, — стверджує Гіта Нойфанґ, доктор філософії, керівник відділу дослідженнь Eucerin. — Пацієнти сказали нам, що кортикостероїди були надзвичайно корисні під час загострень, але їм бракувало додаткового косметичного засобу для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.

Ми вирішили прийняти цей виклик. Але це було далеко не просто. "

"Нам була потрібна формула, що поєднала б у собі ключові активи для вирішення конкретних потреб стосовно догляду за атопічною шкірою."

Ключові активи в Eucerin AtopiControl

Омега-6 жирні кислоти покращують функціонування природного бар'єру шкіри

Eucerin використовує Омега-6 жирні кислоти у серіях для догляду за сухою протягом більш ніж 15 років, і клінічні дослідження показали, що формули з комбінацією олії енотери та олії виноградних кісточок ефективно відновлюють порушений природний бар'єр і захищають шкіру від висихання. Зневоднення є важливою причиною, чому атопічна шкіра постійно запалюється, і омега-олії стали потенційним ключовим інгредієнтом для нової формули догляду за шкірою.

Декандіол зменшує розмноження бактерій.

Окрім зволожуючого фактора, формулі потрібен був інгредієнт з антимікробною дією. Вчені Eucerin застосували декандіол, який активно бореться із золотистим стафілококом, бактерію, яка часто зустрічається на атопічній шкірі.

Лікохалкон А зменшує запалення

Наступним завданням було усунення почервоніння шкіри. Знову ж таки, вчені звернулися до інгредієнта, який довів свою ефективність у серіях засобів для сухої та надмірно сухої шкіри протягом декількох років. Лікохалкон А добувають із коріння із китайської рослини локриці, яка має протизапальний та антиоксидальний ефект. При застосуванні до подразненої шкіри лікохалкон А швидко зменшує почервоніння і заспокоює шкіру.

Метоксипропандіол полегшує свербіння шкіри.

Заключною частиною головоломки був інгредієнт, який допоміг би протистояти свербінню та сильному бажанню розчухувати шкіру. Метоксипропандіол походить від ментолу, а отже має охолоджуючі властивості. Такий ефект охолодження допомагає послабити свербіння.

"Враховуючи чутливість атопічної шкіри, безумовно важливо, щоб косметичний крем був без ароматів, барвників та парабенів."

Крем Глибоке проникнення і догляд AtopiControl перевірений клінічно і дерматологічно.
Клінічно та дерматологічно доведено, що лінія Eucerin AtopiControl є ефективною для дітей та безпечною для використання на шкірі немовлят.

"Розробка крему Глибоке проникнення і догляд AtopiControl забрала у нас багато сил і часу, — заявив доктор Нойфанґ. — Але ми щасливі повідомити, що його корисні якості були клінічно перевірені, і доведено, що цей засіб покращує зовнішній вигляд шкіри протягом фаз загострення".

Клінічні дослідження продемонстрували, що для атопічної шкіри обличчя крем Глибоке проникнення і догляд AtopiControl показує кращий косметичний ефект у порівнянні з кремами на основі 1% гідрокортизону.

Доктор Нойфанґ назабарно пояснив, що крем Глибоке проникнення і догляд AtopiControl не є ані фармацевтичним препаратом, ані його замінником.

Гарна новина для батьків: крем Глибоке проникнення і догляд AtopiControl перевірений клінічно і дерматологічно, і доведено, що він є ефективним для дітей та безпечним для немовлят віком від 3 місяців.

Дізнайтесь більше про атопічний дерматит на обличчі. Дізнайтесь більше про атопічний дерматит на на тілі.

Використовуйте зволожуючі щодня для шкіри Вашого обличчя з атопічним дерматитом.

Пов'язані продукти