За лаштунками науки – З Eucerin AQUAporin ACTIVE

2 min. read
Показати більше

Шкіра потребує зволоження, щоб добре почуватися і мати здоровий вигляд.
Але для гарного зволоження шкіри  недостатньо лише пити багато води. Що дійсно важливо — це те, наскільки ефективно волога розподіляється там, де це необхідно.

Eucerin розробив майже революційний спосіб стимулювати власну мережу вологи шкіри для отримання нею необхідного зволоження.

Історія, що передує новому поколінню зволожуючих засобів

Вчені виявили фундаментальний принцип транспортування вологи від клітини до клітини: аквапоріни.
Науково-дослідний центр Beiersdorf базується у Гамбурзі.

У 2003 році американський біохімік Пітер Агре отримав Нобелівську премію в галузі хімії за новаторські відкриття. Він дістався до сутності дії осмосу, виявивши, що білки утворюють мікроскопічні канали в клітинних мембранах, які полегшують транспортування води та інших молеку від клітини до клітин. Ці канали називаються аквапоріни.

"Аквапоріни знаходяться у клітинних мембранах різних організмів."

З моменту його першого відкриття було ідентифіковано 13 різних варіантів — кожен із яких мав здатність до швидкого транспортування води в клітини і з клітин до трьох мільярдів молекул в секунду. Один тип аквапоріну, аквапорін 3 (AQP3), є найбільш поширеним у шкірі людини як провідник води і гліцерину в клітинах. 

Аквапоріни утворюють важливу мережу для зволоження шкіри. Чим їх більше, тим краще відбувається транспортування вологи у шкірі.
Райнер Волбер, доктор філософії, начальник відділу наукових досліджень і розвитку Eucerin

Аквапоріни утворюють мережу, яка передає вологу через різні шари епідермісу.

"Наших вчених у Eucerin надихнуло це відкриття і спонукало шукати спосіб стимулювати утворення аквапорінів у клітинах шкіри, щоб поліпшити зволоження шкір".

Штучні моделі шкіри були спеціально вирощені для виявлення і вивчення аквапорінів під мікроскопом. Волбер говорить: "Ми протестували безліч біологічно активних речовин, намагаючись відшукати ідеальний активний інґредієнт.Глюко-гліцерин виявився ключовим". Детальніше про пошук рішень в Eucerin

Зниження рівня вологи через обмежену кількість аквапорінів.
Інтенсивне зволоження навіть у глибоких шарах епідермісу, завдяки збільшенню кількості аквапорінів.

У природі глюко-гліцерин (також відомий як гліцерил глюкозид) використовується організмами, такими як синьо-зелені водорості, щоб допомогти їм виживати в екстремальних умовах дегідратації. Наукові випробування показали, що глюко-гліцерин може проникати в більш глибокі шари епідермісу і стимулювати вироблення AQP3. Волбер додає: "Тепер нам залишилося сформулювати глюко- гліцерин і розробити ефективні та привабливі продукти".

Результатом є унікальна лінія зволожуючих засобів для обличчя і тіла Eucerin AQUAporin ACTIVE. Необхідні клінічні та дерматологічні дослідження на добровольцях із сухою та зневодненою шкірою продемонстрували зволожуючі переваги продукції.

Волбер підкреслює той факт, що результати були: "негайними та значними. Всього за 24 години після першого використання ми побачили вражаюче підвищення рівня зволоження шкіри". Ці переваги збільшувалися з часом, і результати демонстрували поліпшене зволоження після регулярного застосуваня засобів і, що важливо,"результати є довгостроковими. Шкіра продовжує залишатися добре зволоженою протягом деякого часу навіть після того, як добровольці перестали використовувати продукти". 

Волбер резюмує, що "зволожуючі засоби Eucerin AQUAporin ACTIVE дають шкірі зволоження, якого вона потребує. У довгостроковій перспективі вони допомагають покращити власну систему зволоження шкіри, зміцнюють її бар'єрні функції і роблять її більш стійкою до чинників навколишнього середовища".

Медичні дослідження підтверджують високі результати зволоження після першого і регулярного використання засобів лінії Eucerin AQUAporin ACTIVE.

Пов'язані продукти