Науковець у лабораторії

За лаштунками науки з Eucerin AQUAporin ACTIVE

Шкіра потребує зволоження, щоб добре почуватися і мати здоровий вигляд.
Але для гарного зволоження шкіри  недостатньо лише пити багато води. Що дійсно важливо — це те, наскільки ефективно волога розподіляється там, де це необхідно.

Eucerin розробив майже революційний спосіб стимулювати власну мережу вологи шкіри для отримання нею необхідного зволоження.

Історія, що передує новому поколінню зволожуючих засобів

У 2003 році американський біохімік Пітер Агре отримав Нобелівську премію в галузі хімії за новаторські відкриття. Він дістався до сутності дії осмосу, виявивши, що білки утворюють мікроскопічні канали в клітинних мембранах, які полегшують транспортування води та інших молеку від клітини до клітин. Ці канали називаються аквапоріни.

Аквапоріни знаходяться у клітинних мембранах різних організмів.

З моменту його першого відкриття було ідентифіковано 13 різних варіантів — кожен із яких мав здатність до швидкого транспортування води в клітини і з клітин до трьох мільярдів молекул в секунду. Один тип аквапоріну, аквапорін 3 (AQP3), є найбільш поширеним у шкірі людини як провідник води і гліцерину в клітинах. 

Вчені виявили фундаментальний принцип транспортування вологи від клітини до клітини: аквапоріни.
Науково-дослідний центр Beiersdorf базується у Гамбурзі.

Аквапоріни утворюють важливу мережу для зволоження шкіри. Чим їх більше, тим краще відбувається транспортування вологи у шкірі.
Райнер Волбер, доктор філософії, начальник відділу наукових досліджень і розвитку Eucerin

"Наших вчених у Eucerin надихнуло це відкриття і спонукало шукати спосіб стимулювати утворення аквапорінів у клітинах шкіри, щоб поліпшити зволоження шкір".

Штучні моделі шкіри були спеціально вирощені для виявлення і вивчення аквапорінів під мікроскопом. Волбер говорить: "Ми протестували безліч біологічно активних речовин, намагаючись відшукати ідеальний активний інґредієнт.Глюко-гліцерин виявився ключовим". Детальніше про пошук рішень в Eucerin

Аквапоріни утворюють мережу, яка передає вологу через різні шари епідермісу.

У природі глюко-гліцерин (також відомий як гліцерил глюкозид) використовується організмами, такими як синьо-зелені водорості, щоб допомогти їм виживати в екстремальних умовах дегідратації. Наукові випробування показали, що глюко-гліцерин може проникати в більш глибокі шари епідермісу і стимулювати вироблення AQP3. Волбер додає: "Тепер нам залишилося сформулювати глюко- гліцерин і розробити ефективні та привабливі продукти".

Результатом є унікальна лінія зволожуючих засобів для обличчя і тіла Eucerin AQUAporin ACTIVE. Необхідні клінічні та дерматологічні дослідження на добровольцях із сухою та зневодненою шкірою продемонстрували зволожуючі переваги продукції.

Волбер підкреслює той факт, що результати були: "негайними та значними. Всього за 24 години після першого використання ми побачили вражаюче підвищення рівня зволоження шкіри". Ці переваги збільшувалися з часом, і результати демонстрували поліпшене зволоження після регулярного застосуваня засобів і, що важливо,"результати є довгостроковими. Шкіра продовжує залишатися добре зволоженою протягом деякого часу навіть після того, як добровольці перестали використовувати продукти". 

Зниження рівня вологи через обмежену кількість аквапорінів.
Інтенсивне зволоження навіть у глибоких шарах епідермісу, завдяки збільшенню кількості аквапорінів.

Волбер резюмує, що "зволожуючі засоби Eucerin AQUAporin ACTIVE дають шкірі зволоження, якого вона потребує. У довгостроковій перспективі вони допомагають покращити власну систему зволоження шкіри, зміцнюють її бар'єрні функції і роблять її більш стійкою до чинників навколишнього середовища".

Медичні дослідження підтверджують високі результати зволоження після першого і регулярного використання засобів лінії Eucerin AQUAporin ACTIVE.