Крем для відновлення цілісності ран Eucerin Aquaphor – Клінічно доведено, що він прискорює відновлення шкіри

3 min. read
Показати більше

Крем Eucerin Aquaphor ідеально підходить для лікування широкого спектру шкірних захворювань, оскільки прискорює регенерацію шкіри. Розроблена спочатку для надміру сухої, потрісканої або подразненої шкіри, крем для відновлення цілісності ран  Eucerin Aquaphor рекомендується наразі дерматологами в усьому світі для різноманітних захворювань шкіри. Її також часто рекомендують для лікування шкіри після поверхневого дерматологічного втручання.

ЗАСІБ, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ І ЯКИЙ РЕКОМЕНДУЮТЬ ДЕРМАТОЛОГИ

Науково-дослідний центр Beiersdorf, який базується у Гамбурзі.
Дерматологічні дослідження довели ефективність і переносимість шкірою крему для відновлення цілісності ран Eucerin Aquaphor

Крем для відновлення цілісності ран Eucerin Aquaphor був уперше представлена у США і з тих пір має неабиякий успіх.

"Крем для відновлення цілісності ран Eucerin Aquaphor Aquaphor в даний час широко використовується дерматологами у багатьох країнах по всьому світу."

Райнер Волбер, доктор філософії, керівник відділу наукових досліджень і розвитку Eucerin, безпосередньо спостерігав стрімке зростання популярності лінії Eucerin Aquaphor серед споживачів.

"Є багато очевидних причин для величезного успіху лінії Aquaphor; її ефективність, той факт, що крем без вмісту води, який створює ідеальні умови для загоєння пошкодженої або подразненої шкіри, його переносимість подразненою шкірою, і — не в останню чергу — його численні застосування".

Унікальний механізм дії робить цей засіб придатним для широкого кола захворювань шкіри.  Крем Eucerin Aquaphor клінічно перевірений і доведено, що він прискорює регенерацію шкіри, щоб допомогти загоєнню надміру сухої, пошкодженої або подразненої шкіри.

Крем для відновлення цілісності ран Eucerin Aquaphor — ефективний для вирішення багатьох проблем

Мазь для заживлення ран Aquaphor є достатньо м'якою для дуже схильної до подразнення шкірі, наприклад, при атопічному дерматиті, ксерозі або професійно обумовленій сухості шкіри.
Aquaphor — це мазь без вмісту води, яка створює ідеальні умови для загоєння пошкодженої або подразненої шкіри.

"На додаток до своєї ефективності при загоєнні пошкодженої шкіри, крем  Eucerin Aquaphor також заспокоює шкіру і повертає її до здорового стану. Клінічно доведена ефективність крему Aquaphor для надміру сухої, потрісканої, подразненої, а також пошкодженої шкіри. Це робить його універсальним та придатним для широкого спектру проблем, пов'язаних із різними станами шкіри: як для  заспокоєння шкіри, яка нещодавно зазнала поверхневого дерматологічного втручання, такого як лазерна терапія, хімічний пілінг або дермабразія, так і для застосування на шкірі малюків, і навіть для спортсменів — завдяки своїй здатності захищати від натертостей, пухирів та інших неприємних станів, які можуть виникати через часті вправи".

Але універсальність перевіреної формули для відновлення шкіри цим не обмежується. Доктор Волбер також пояснює, як рекомендовано застосовувати крем Aquaphor під час деяких  шкірних захворювань, для яких характерне подразнення. Крем для відновлення цілісності ран Eucerin Aquaphor добре переноситься шкірою, є м'яким, гіпоалергенним та не має запаху, не сприяє утворенню комедонів та не містить барвників, парфумів, спирту і консервантів, які можуть викликати подразнення та призводити до контактного дерматиту.

"Вона є також достатньо м'якою для застосування на дуже схильній до подразнення шкірі, наприклад, при загостреннях атопічного дерматиту, надмірній сухості шкіри, або професійно обумовленій сухості. У мазі Aquaphor мінімальна кількість інгредієнтів, отже, потенційний ризик подразнення зведено до мінімуму".

1 створює захисний бар'єр, зберігаючи власне зволоження шкіри, і таким чином формує ідеальне середовище для загоєння шкіри 2 дозволяє витік надлишкових рідини та кисню

"Рішення засобів Eucerin для догляду за пошкодженою шкірою розвиваються у декількох напрямках, щоб допомогти загоєнню. Коли шкіра пошкоджена, подразнена, надміру суха або потріскана, забезпечення правильних умови для її відновлення є життєво важливим. Цей засіб, розроблений на основі парафіну і без додавання води, формує ідеальне ранозагоювальне середовище, утворюючи напівпроникний захисний бар'єр, який регулює швидкість випаровування шкірою води".

"Формула з активними компонентами також забезпечує прискорення відновлення шкіри. Пантенол, як відомо, покращує регенерацію, бісаболол має протизапальну дію та усуває подразники, а гліцерин передусім має зволожуючі властивості — все це значно покращує функцію природного бар'єру шкіри".

Доведена її ефективність і переносимість шкірою

"Дерматологічні дослідження довели її ефективність і переносимість шкірою. На одному із досліджень на ефективність було продемонстровано її здатність посилювати поверхневе відновлення рани протягом значно значно меншого періоду часу за звичайно необхідний для відновлення рани-нариву. Крім того, дослідження моделі рани показало прискорене загоєння ран, причиною яких послугувало лазерне випромінювання — рани, оброблені маззю Aquaphor, мали менший відсоток еритем, ніж необроблені рани".

"Дослідження на переносимість шкірою  показали винятково низький відсоток подразнення та потенційної чутливості. Не було помічено ніяких алергічних реакцій або ознак подразнення під час повторного зняття алергійної проби з місця ушкодження. Підтверджено, що мазь  Aquaphor не сприяє утворенню комедонів. Була також продемонстрована її безпека для післяопераційного догляду за шкірою, ураженою лазером — завдяки повній відсутності будь-яких алергічних реакцій та подразнення у піддослідних".

Всі ці фактори посприяли тому, що мазі для заживлення ран Aquaphor довіряють багато людей різного віку і використовують її для вирішення цілого ряду питань, пов'язаних зі шкірою.

Пов'язані продукти